Mootorsõidukijuhi tervisetõend

Mootorsõidukijuhi tervisetõend

MOOTORSÕIDUKIJUHI TERVISETÕEND

1 grupp (A, AM, B, BE) – tervisetõend väljastatakse elektrooniliselt. Tervisetõendi taotlejale  teostatakse  veresuhkru analüüs, vererõhu mõõtmine, silmatabeli ja värvsustest, vaatevälja test, töötervishoiuarsti poolne vastuvõtt. 

Palun vastuvõtule tulles olla söömata vähemalt 3 – 4 tundi. Varuda aega ja kannatlikkust, on vaja täita paberid, meditsiini õde viib läbi protseduurid ning töötervishoiuarst väljastab tõendi. Aega võib minna kuni üks tund. Kui kasutate prille (k.a. lugemisprille ), võtke palun prillid kaasa.

Hind on 55 eurot.

Tervisekontrolli eest tasumine toimub sularahas.

2 grupp (C, CE, D, DE) – tervisetõend väljastatakse elektrooniliselt. Tervisetõendi taotlejale  teostatakse  veresuhkru ja uriini analüüs, vererõhu mõõtmine, silmatabeli ja värvsustest, vaatevälja test, EKG uuring ja töötervishoiuarsti poolne vastuvõtt. 

Palun vastuvõtule tulles olla söömata vähemalt 3 – 4 tundi. Palun koha peal varuda aega ja kannatlikkust, on vaja täita tervisedeklaratsiooni ja muud med dokumendid, meditsiiniõde viib läbi protseduurid ning töötervishoiuarst väljastab tõendi.  Aega võib minna kuni üks tund. Kui kasutate prille (k.a. lugemisprille), võtke palun prillid kaasa.

Hind on 75 eurot.

Tervisekontrolli eest tasumine toimub sularahas.

ALARMSÕIDUKIJUHI TERVISETÕEND

Teostame nii I. kui ka 2. gruppi kuuluvate alarmsõidukite juhtidele tervisekontrolli  tervisetõendi taotlemiseks või juhtimisõiguse pikendamiseks.

Tervisetõend väljastatakse elektrooniliselt. Tervisetõendi taotlejale  teostatakse  veresuhkru ja uriini analüüs, vererõhu mõõtmine, silmatabeli ja värvsustest, vaatevälja test, depressioonitest, EKG uuring ja töötervishoiuarsti poolne vastuvõtt. 

Palun vastuvõtule tulles olla söömata vähemalt 3 – 4 tundi. Palun koha peal varuda aega ja kannatlikkust, on vaja täita paberid, meditsiiniõde viib läbi protseduurid ning töötervishoiuarst väljastab tõendi.  Aega võib minna kuni üks tund.Kui kasutate prille (k.a. lugemisprille ), võtke palun prillid kaasa.

Hind on 75 eurot.   

Tervisekontrolli  eest tasumine toimub sularahas.

Tervisetõendi esitamine maanteeametile http://www.mnt.ee/index.php?id=26022     

Lae alla ja täida autojuhi tervisedeklaratsioon (eesti keeles), autojuhi tervisedeklaratsioon (vene keeles)

Võta ühendust meiega