Troppija koolitus (sild-, pukk-, torn-, autokraanad, telfrid)

Koolituse hind: 93.00 eurot (+km)

Teisalda oma töökeskkonnas raskusi ohutult! Saada oma ettevõtte töötaja troppija koolitusele. Koolitades töötajad oma ala professionaalide juures vähendad õnnetuste juhtumise riski töökeskkonnas ning seeläbi väldid ootamatuid lisakulutusi. 

Koolitusel käsitletavad teemad

  • Ohutuse põhinõuded
  • Lastihaaramisseaded ja tropid
  • Kraanade tehniline iseloomustus (sild-, pukk-, torn-, autokraanad, telfrid)
  • Lastide liigid ja troppimine. Lastide kantimine
  • Lastide ladustamine
  • Troppija töö instruktsioon
  • Märguanded
  • Signaalide andmise kord

Lektor: Raiko Jaagura, on õppinud Eesti Maaülikoolis majanduse erialal, 2005. aastast saati töötanud logistiku ja projektijuhina erinevates valdkondades ning tõstukijuhtide koolitajana on  tegev aastast 2007.

Lektor: Heinart Puhkim on üle kahekümne aasta töötanud tööstusettevõtete personalidirektorina. Sellest enamuse ajast BLRT Grupp AS ja Hollandi Rotterdami sadamarajatiste ehitusel ning Soomes Mayer Turku Shipyardis. Koordineerinud ja juhtinud rahvusvaheliselt tööohutuse ning töötervishoiu alast tööd. Korraldanud liikurmehhanismide ning tõstevahendite operaatorite koolitust ja võtnud vastu nende juhtide  eksameid. Koostanud töökeskkonna riskianalüüse ning korraldanud töötajate töötingimuste paremustamist.  Aastatel 2001-2011 oli Brüsselis Eesti Tööandjate Keskliidu esindaja Euroopa Komisjoni Tööturu alases Nõuandekomitees.  Kirjutanud tööturu alaseid arvamusartikleid Eesti juhtivates päevalehtedes. Avaldanud eesti esimesed kaasaegsed tööstusmemuaarid pealkirjaga „ Ma töötasin BLRT-s ehk keevitamise anatoomia.“  Omab Tartu Ülikoolist saadud kõrgemat õpetajaharidust.

Asukoht: Iva 12, IVA Ärimaja,III korrus, Tallinn
Kellaajad
Loeng algab kell 9.00, kestab kuni 16.00. Koolituse pikkus on 8 akadeemilist tundi (1 päev). Koolituste mahtu arvestatakse akadeemilistes tundides, kus üks akadeemiline tund on 45 minutit.
Lõunapaus kell 12.15 kuni 12.45  (lõunatamise võimalus samas hoones asuvas kohvikus)

Koolituse hind sisaldab: loengut, materjale (e-mailile saadetuna), tunnistusi ja kohvipause.

Kursust on võimalik tellida ettevõttesse.

Töökeskkonna Haldus OÜ omab Eesti Haridus ja Teadusministeeriumi poolt väljastatud koolitusluba -  täsikasvanuhariduse majandustegevusteade nr 217809.

Tagasi   Koolituste üldinfo